مرجع رسمی کفش ایران
سایت کفش کفاش ها
سایت کفش کفاش ها

ماندگاری اطلاعات

اطلاعیه شماره : 1001

نکته : در این اطلاعیه منظور از گوگل تمام سایت های جستجو گر مانند بینگ و مایکروسافت و… می باشد.

متن اطلاعیه:

پس از انتشار آگهی کمتر از یک ثانیه این آگهی در اینترنت قابل مشاهد میباشد.

آگهی های کاریابی و آگهی های خرید و فروش کالا در سایت کفاش ها توسط موتور های جستجوگر مانند گوگل و بینگ با سرعت بالا ایندکس میگردد.

ایندکس شدن سایت به معنی ذخیره در بانک های اطلاعاتی این سایت ها میباشد.

توجه به این نکته که پس از حذف آگهی از سایت ما، به صورت کامل از سرور های ما پاک میشود و دسترسی به این آگهی ها دیگر میسر نمیباشد.

اما ممکن است در بانک های اطلاعاتی اینترنتی مدتی طول بکشد که این آگهی ها از دسترس خارج شوند. با این حال سایت های گوگل و بینگ برای نمایش این اطلاعات به سایت ما لینک داده میشوند. و پس از فرایند انتقال از گوگل به سایت ما این اطلاعات دیگر نمایش داده نمیشود و فقط عنوان آنها در سایت گوگل نمایش داده میشود.

در حال حاظر حذف آگهی تنها توسط ما و بسته به شرایط سرور بعد از مدتی انجام میگردد. ارسال کننده های آگهی تنها میتوانند آگهی را فاقد اعتبار کنند.

اطلاعیه های مهم

انجمن کفش ایران

به لطف خدا پس از ساخت و راه اندازی سایت بزرگ کفش کفاش ها، در حال مذاکره برای خرید سرور و کولوکیشن برج میلاد تهران هستیم تا پروژه ساخت و راه اندازی انجمن کفش ایران را نیز پشت سر بگذاریم.

انجمن کفش ایران، به عنوان یک زیر مجموعه از سایت کفاش ها فعالیت خواهد کرد و همانند آن مختص تمام مشاغل مرتبط با صنعت کفش (بدون محدودیت) می باشد. همچنین امکانات انجمن کفش ایران همانند امکانات کفاش ها کاملا رایگان می باشد.

راه اندازی رسمی انجمن کفش ایران ابتدای تابستان 1400 پیش بینی شده است.


کفاش ها، تازه تاسیس، بدون مشابه و به سرعت در حال توسعه می باشد. هدف ما تبدیل صنعت کفش به اولین صنعت تماما آنلاین ایران می باشد. ما را به دوستان و همکاران خود معرفی کنید.

با سلام

ضمن تشکر از بازدید شما، به اطلاع میرسانیم که سایت در حال راه اندازی میباشد. تمام صفحاتی که در حال مشاهده آن هستید پیش نمایشی از سایت بزرگ کفاش ها دات آی آر است.

قسمت های عمده ی سایت از جمله بخش مهم آموزش تکمیل و در حال بارگذاری مطالب می باشد. از آنجایی که امکانات بسیاری برای سایت کفش کفاش ها در نظر گرفته شده است زمان حدودی بهره برداری کامل آن ابتدای سال 1400 برآورد میشود.

برای اطلاع از زمان راه اندازی نهایی سایت میتوانید از فرم زیر استفاده کنید:

تا راه اندازی نهایی سایت :

*به درخواست بازدید کنندگان تعدادی از امکانات را آزاد نموده ایم.

* در نظر داشته باشید ممکن است سایت ایراد های فنی جزئی داشته باشد.

* از شماره های تماس سایت استفاده نکنید.

* از ارائه هر گونه ساب دومین (shoma.kafashha.ir) معذوریم.

* تقاضای قرار دادن بنر و تبلیغات (با هر قیمتی) نداشته باشید.