مرجع رسمی کفش ایران
سایت کفش کفاش ها
سایت کفش کفاش ها

تکذیب نامه

سایت کفش کفاش ها

سایت کفش کفاش ها در راستای ارتقای روزافزون تمام مشاغل مرتبط با صنعت کفش به بهره برداری رسیده است. ما در این سایت با در اختیار گذاشتن امکانات و خدمات بیشماری سعی کردیم صنعت کفش ایران را به جایگاه نخست استفاده از تکنولوژی و ارتباطات آنلاین برسانیم. تمام موارد زیر به صورت کامل از زیر مانیتورینگ ما عبور میکند :

  • آموزش ها

  • اخبار کفش

  • معرفی مدل های روز

  • نظرات کاربران در تمامی بلاگ ها

چرایی قوانین و تکذیب نامه برای مشاکت کنندگان

هدف از ایجاد قسمت هایی در سایت این بوده که تمام افراد جامعه به خصوص مشاغل مرتبط با صنعت کفش بتوانند آزادانه به منابع اشتراک گذاشته شده دست پیدا کنند و یا منابع خود را به اشتراک دیگران بگذارند. ما برای راحتی کار همه کمترین و راحت ترین قوانین ممکن در اینترنت را قرار داده ایم. ولی از آن جهت که سایت های جهانی مشابه ما نیز، که دارای مشارکت کنندگان بسیار زیادی هستند، تکذیب نامه هایی همچون ما در سایت خود قرار داده اند.

تحریم امکانات و دسترسی از خارج

سرعت : انتشار اطلاعاتی که در سایت ما قرار میگیرد به صورت آنی و کمتر از ثانیه ای در دسترس تمام افراد در سراسر جهان قرار میگیرد. از این رو ما برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی اقدام به ذخیره آدرس اینترنتی مینماییم. این آدرس در سرور های ما ذخیره میگردد و در روی اینترنت نمایش داده نمیشود (گرچه در صورت نمایش هم به دلیل داینامیک بودن آن استفاده ای ندارد و برای پیگیری نیاز به دستور قضایی میباشد.)

با توجه به گفته های بالا ما دسترسی برای ارسال آگهی کاریابی و ارسال آگهی خرید و فروش را برای آدرس های غییر ایران بسته ایم. اما تمام افراد در خارج از ایران به جز موارد بالا به تمام امکانات سایت از جمله مشاهده آگهی ها دسترسی دارند.

ضمنا بازرگانانی (واردکنندگان و صادر کنندگان) که در خارج از ایران میباشند، میتوانند از قسمت پشتیبانی سایت در پنل کاربری خود اقدام به درخواست ثبت آگهی رایگان توسط پشتیبانی سایت را داشته باشند.

صلب مسئولیت (تکذیب نامه)

سایت کفش کفاش ها به طور قطع، اطلاعاتی را که در قسمت های مختلف سایت ارائه میگردد را تضمین نمیکند.

مهمترین این قسمت ها در زیر لیست شده است:

  • آگهی های کار و کاریابی
  • آگهی های خرید و فروش
  • متن نظرات کاربران
  • تبلیغات متنی و بنری سایت
  • ساب دومین های (shoma.kafashha.ir) اجاره داده شده

همچنین سایت کفش کفاش ها راه های ارتباطی خود را در صفحه ارتباط با ما بیان کرده است. از این رو هیچ گونه مکاتبه ای را از راه های دیگر تایید نمیکنیم.

به توصیه پلیس فتا از نقل و انتقال اینترنتی پول و خدمات بدون مراجعه حضوری نسبت به آگهی های اینترنتی پرهیز کنید. 

اطلاعیه های مهم

انجمن کفش ایران

به لطف خدا پس از ساخت و راه اندازی سایت بزرگ کفش کفاش ها، در حال مذاکره برای خرید سرور و کولوکیشن برج میلاد تهران هستیم تا پروژه ساخت و راه اندازی انجمن کفش ایران را نیز پشت سر بگذاریم.

انجمن کفش ایران، به عنوان یک زیر مجموعه از سایت کفاش ها فعالیت خواهد کرد و همانند آن مختص تمام مشاغل مرتبط با صنعت کفش (بدون محدودیت) می باشد. همچنین امکانات انجمن کفش ایران همانند امکانات کفاش ها کاملا رایگان می باشد.

راه اندازی رسمی انجمن کفش ایران ابتدای تابستان 1400 پیش بینی شده است.


کفاش ها، تازه تاسیس، بدون مشابه و به سرعت در حال توسعه می باشد. هدف ما تبدیل صنعت کفش به اولین صنعت تماما آنلاین ایران می باشد. ما را به دوستان و همکاران خود معرفی کنید.

با سلام

ضمن تشکر از بازدید شما، به اطلاع میرسانیم که سایت در حال راه اندازی میباشد. تمام صفحاتی که در حال مشاهده آن هستید پیش نمایشی از سایت بزرگ کفاش ها دات آی آر است.

قسمت های عمده ی سایت از جمله بخش مهم آموزش تکمیل و در حال بارگذاری مطالب می باشد. از آنجایی که امکانات بسیاری برای سایت کفش کفاش ها در نظر گرفته شده است زمان حدودی بهره برداری کامل آن ابتدای سال 1400 برآورد میشود.

برای اطلاع از زمان راه اندازی نهایی سایت میتوانید از فرم زیر استفاده کنید:

تا راه اندازی نهایی سایت :

*به درخواست بازدید کنندگان تعدادی از امکانات را آزاد نموده ایم.

* در نظر داشته باشید ممکن است سایت ایراد های فنی جزئی داشته باشد.

* از شماره های تماس سایت استفاده نکنید.

* از ارائه هر گونه ساب دومین (shoma.kafashha.ir) معذوریم.

* تقاضای قرار دادن بنر و تبلیغات (با هر قیمتی) نداشته باشید.