لوگو سایت کفش کفاش ها

تکذیب نامه

سایت کفش کفاش ها

سایت کفش کفاش ها در راستای ارتقای روزافزون تمام مشاغل مرتبط با صنعت کفش به بهره برداری رسیده است. ما در این سایت با در اختیار گذاشتن امکانات و خدمات بیشماری سعی کردیم صنعت کفش ایران را به جایگاه نخست استفاده از تکنولوژی و ارتباطات آنلاین برسانیم. تمام موارد زیر به صورت کامل از زیر مانیتورینگ ما عبور میکند :

  • آموزش ها

  • اخبار کفش

  • معرفی مدل های روز

  • نظرات کاربران در تمامی بلاگ ها

چرایی قوانین و تکذیب نامه برای مشاکت کنندگان

هدف از ایجاد قسمت هایی در سایت این بوده که تمام افراد جامعه به خصوص مشاغل مرتبط با صنعت کفش بتوانند آزادانه به منابع اشتراک گذاشته شده دست پیدا کنند و یا منابع خود را به اشتراک دیگران بگذارند. ما برای راحتی کار همه کمترین و راحت ترین قوانین ممکن در اینترنت را قرار داده ایم. ولی از آن جهت که سایت های جهانی مشابه ما نیز، که دارای مشارکت کنندگان بسیار زیادی هستند، تکذیب نامه هایی همچون ما در سایت خود قرار داده اند.

تحریم امکانات و دسترسی از خارج

سرعت : انتشار اطلاعاتی که در سایت ما قرار میگیرد به صورت آنی و کمتر از ثانیه ای در دسترس تمام افراد در سراسر جهان قرار میگیرد. از این رو ما برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی اقدام به ذخیره آدرس اینترنتی مینماییم. این آدرس در سرور های ما ذخیره میگردد و در روی اینترنت نمایش داده نمیشود (گرچه در صورت نمایش هم به دلیل داینامیک بودن آن استفاده ای ندارد و برای پیگیری نیاز به دستور قضایی میباشد.)

با توجه به گفته های بالا ما دسترسی برای ارسال آگهی کاریابی و ارسال آگهی خرید و فروش را برای آدرس های غییر ایران بسته ایم. اما تمام افراد در خارج از ایران به جز موارد بالا به تمام امکانات سایت از جمله مشاهده آگهی ها دسترسی دارند.

ضمنا بازرگانانی (واردکنندگان و صادر کنندگان) که در خارج از ایران میباشند، میتوانند از قسمت پشتیبانی سایت در پنل کاربری خود اقدام به درخواست ثبت آگهی رایگان توسط پشتیبانی سایت را داشته باشند.

صلب مسئولیت (تکذیب نامه)

سایت کفش کفاش ها به طور قطع، اطلاعاتی را که در قسمت های مختلف سایت ارائه میگردد را تضمین نمیکند.

مهمترین این قسمت ها در زیر لیست شده است:

  • آگهی های کار و کاریابی
  • آگهی های خرید و فروش
  • متن نظرات کاربران
  • تبلیغات متنی و بنری سایت
  • ساب دومین های (shoma.kafashha.ir) اجاره داده شده

همچنین سایت کفش کفاش ها راه های ارتباطی خود را در صفحه ارتباط با ما بیان کرده است. از این رو هیچ گونه مکاتبه ای را از راه های دیگر تایید نمیکنیم.

به توصیه پلیس فتا از نقل و انتقال اینترنتی پول و خدمات بدون مراجعه حضوری نسبت به آگهی های اینترنتی پرهیز کنید. 

منو کاربری

با سلام

سایت کفاش ها در حال باز طراحی است. این باز طراحی به هدف فراهم کردن زمینه ای برای قرار دادن محصولات تولید کنندگان یا نمایش خدمات جامعه کفش ایران می باشد.

به دلیل باز نگه داشتن سایت برای بازدید کنندگان، باز طراحی به صورت زنده انجام خواهد شد. بسیاری از قسمت های سایت موقتا غیر فعال و با ظاهری نامناسب نمایش داده خواهند شد. همچنین برخی از لینک ها نیز به صورت موقت غیر فعال خواهند شد.

برای اطلاع از زمان دقیق راه اندازی میتوانید شماره تماس یا ایمیل خود را در زیر وارد کنید: